Series
Ratings
25- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0