Series
Ratings
26
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0