Titles you rated
The MummyRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0