Movies
Ratings
379
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0