Movies
Ratings
315
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Not One LessRated ★ 5.0
The Pursuit of PerfectionRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 3.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0