Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 3.5
Cut OffRated ★ 3.5
PulseRated ★ 2.0
The WigRated ★ 0.5
The Guard PostRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
Black HouseRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5