Series
Ratings
41
Violet EvergardenRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0