Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0