Titles you rated
#AliveRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0