Series
Ratings
56
Kill la KillRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
InvisibleRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 5.0