Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5
Naked HistoryRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 5.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 5.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
FlexxCopRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0