Movies
Ratings
708
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5