Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
My 11th MotherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
PhilomenaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0