Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0