Movies
Ratings
97
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0