Movies
Ratings
48
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
My LoveRated ★ 1.0
PietaRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
John QRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0