Titles you rated
GlitchRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0