Titles you rated
Wet DreamsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 1.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0