Series
Ratings
100
Alone in LoveRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0- Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0