Movies
Ratings
258
JulesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5