Series
Ratings
40
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0