Titles you rated
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.0