Movies
Ratings
189
The Classified FileRated ★ 2.5
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 4.0
The King Is DancingRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5