Movies
Ratings
111
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0