Titles you rated
 The Accidental DetectiveRated ★ 5.0 The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
 Radio StarRated ★ 1.5 Radio StarRated ★ 1.5
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 My Name Is KhanRated ★ 5.0 My Name Is KhanRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0
 Me Before YouRated ★ 4.5 Me Before YouRated ★ 4.5
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 A Hard DayRated ★ 5.0 A Hard DayRated ★ 5.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
 Dancing QueenRated ★ 4.0 Dancing QueenRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 Hide and SeekRated ★ 3.0 Hide and SeekRated ★ 3.0
 Love 911Rated ★ 5.0 Love 911Rated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 3.0 Now You See MeRated ★ 3.0
 Confession of MurderRated ★ 3.0 Confession of MurderRated ★ 3.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
 SpyRated ★ 5.0 SpyRated ★ 5.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 Way Back HomeRated ★ 4.5 Way Back HomeRated ★ 4.5
 Cold EyesRated ★ 4.5 Cold EyesRated ★ 4.5