Movies
Ratings
43
Horror StoriesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0