Movies
Ratings
82
TransformersRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5