Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0