Movies
Ratings
54
FuryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
Killer EliteRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.5
DreddRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5