Titles you rated
FlightplanRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0