Series
Ratings
62
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0