Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0