Movies
Ratings
204
Your Name.Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
2 Days in ParisRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 2.0
A Ghost StoryRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5