Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5