Movies
Ratings
748
WickedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Poetry on LandRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
FAQRated ★ 4.0