Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.0