Titles you rated
CloserRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 3.0
ZoeRated ★ 4.5
8MMRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
ChloeRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
The Crimes That BindRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 5.0