Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5