Series
Ratings
59- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5