Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0