Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5