Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5