Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- 아기와 나Rated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 3.5- JjakRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 4.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0