Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0