Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0