Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 4.5- TorikoRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0