Series
Ratings
629- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Dark GatheringRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0