Titles you rated
The Legend of KorraRated ★ 3.5- Hey! BumboRated ★ 4.0
- Green Lantern: The Animated SeriesRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0