Movies
Ratings
211
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0