Movies
Ratings
65
The Con ArtistsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5